vyriškos kuprinės 00 am Let’s Get Naked

Keli atgal vasarą,ugg lietuvoje, pone Unicycle ir turėjau pokalbį apie tortą. Negaliu daug laiko prisiminti apie pokalbį, nes jis buvo taip senas, bet aš prisimenu,balenciaga trivietis kelionė, kad jis pasiūlė, kad mes padarysime ‘Lego’ puodą. Mes abu myliu Lego (nors kas iš tikrųjų nėra?), Ir mes abu norėjome kažką šiek tiek kitokio, dar turėdami tradicinę nuotaiką ir jaunikį ant pyrago. ‘Lego’ nuotaka ir jaunikis būtų tobulas! Kudosas, p. U.

Pirmiausia mes nuėjome internete, kad gautume įkvėpimo,trigubos juodos balenciaga bėgikai, ir ponas Unicycle pamatė tai Etsyje:

Vaizdas per ‘Folded Fancy’ Etsy

Dėl nepatogios ponios Unicyle rizikos aš turiu pasidalinti su jumis, kad jis pasiūlė, kad mes tiesiog nupirkime juos,balenciaga loafers mens, o ne pagaminsime juos patys, nes jie yra tik 7 doleriai! man buvo kaip wut. žinoti, kad tortų toppers gali būti gana brangūs, ir buvau spėjama, kad net medžiagos, naudojamos jų pagaminti, būtų daugiau nei 7 doleriai. Taip,beats ausines kaina, pasirodo, kad siuntimo kaina buvo 7 JAV dolerių,balenciaga triple s akcija, o jie iš tikrųjų kainuoja – 100 svarų sterlingų. Ne, ačiū.

Taigi, p. Unicycle grojo su savo ‘Lego’, ‘Lego Digital Designer’ programa atsisakė ‘Miss Scone’ pasiūlymo ir įsakė ‘Legos’,sportbačiai nike, kurio manymu jis to reikalavo.

Po kelių mėnesių išleidžiant jį,peržiūrėkite balenciaga, ieškodamas atskiros ‘Lego’ detalių (ar žinojote,mens red balenciaga, kad galite užsisakyti bet kurią ‘Lego’ plytą internete bet kokiu kiekiu?) Ir laukdami plytų atvykimo, ponas Unicycle pagaliau sugebėjo surinkti tortą ant viršaus praėjusį savaitgalį . Jis net super juos klijuoja,mens black balenciaga sportbačiai, kad galėtume juos branginti amžinai. Aš fotografavau juos ant popieriaus rankšluosčio, kurį jie džiovino.

Asmeniniai paveikslėliai

Jei jums kada nors reikia specialių Lego plytų,oranžinė balenciaga, aš labai rekomenduoju naudoti Lego Pick Plytų svetainę ir ‘Digital Designer’ programą. ‘Lego’ klientų aptarnavimas taip pat buvo labai naudingas,balenciaga triple s kaina, kai p. Unicycle turėjo klausimų apie plytas,balenciaga mens kostiumas, kurių jis negalėjo rasti. Jie palaikė ryšį su ‘Lego’ plytų pardavėjais,balenciaga maišas nauja kolekcija 2018, kurie nebuvo oficialiai susiję su ‘Lego’,ugg slepetes, kad surastų keletą spausdinimo plytų.

Labai džiaugiuosi, kad šis blogas berniukas pasirodys mūsų polka tortas! Aš padariau greitą maketą tau vaikinams. Tai bus nuostabus, iš esmės:

Ką tu galvoji apie tortą? Ar esate gerbėjas, turintis nuotaką ir jauniklį ant torto? Ar norėtumėte tiesiog naudoti šviežias gėles? Ar legos yra pernelyg kebli?

 ANKSTESNIS POSTPetit Keturiais laikais: leiskite pradėti ‘Recaps’! ‘LEXT POSTA’ ‘All-Canadian Vakarienė’ ‘Soundtrack’ Susijusios žinutės ‘Cake Topper’ idėjos ‘LGBT Couples05 / 19/17 @ 5:56 pm’ Kaip Sixes tapo ponas ir ponia: Cocktailing and Caking03 / 03/17 @ 9:26 am The One with Details02 / 28/17 @ 9:00 am Let’s Get Naked: New Cake Trend05 / 18/17 @ 11:44