moteriskos odines striukes 2012 buvo tai

‘Delusional Harley’

Nuo tada, kai ‘HarleyDavidson’ (NYSE: HOG) išleido savo ketvirtąjį ketvirtį, o visos metų rezultatai 2015 m.,balenciaga piniginės vyrams, Atsargos toliau didėjo, padidėjus 29 proc. Nuo pajamų išleidimo. Ir tai nepanėjau, kad skaičiai buvo pernelyg dideli: per metus pajamos sumažėjo 4%, o EPS sumažėjo iki 3,69 USD.

Bendrovės generalinis direktorius Mattas Lavatichas netgi tvirtino, kad kompanija vis dar susiduria su dideliais sunkiais makroekonominės aplinkos formomis, o tai, sąžiningai, mane labai nuliūdins, jei aš vadovavau kompanijai,mados balenciagas naujas, kuri yra žinoma dėl turistinių ir kreiserinių motociklų .

Bet teiginys, kuris mane labiausiai trukdė, buvo tai, kad ‘HarleyDavidson’ tvirtino, kad patiria ‘augančią paklausą’. Įmonė siekia jaunesnių klientų, nes jų esama clichd klientai (vidutinio baltojo žmogaus odinė striuke) senėja ir turi pakeisti. Maždaug po HOG lėtai atsipalaiduoja ‘Polaris Industries’ (NYSE: PII),balenciaga triple s batai vyrams, kompanija geriau žinoma dėl savo ‘offroad vehicles’ ir ‘sniegaeigių’. 2015 m. Fiskalinės politikos metu ‘Polaris’ padidino motociklų pardavimą 67% iki 698 milijonų JAV dolerių,balenciaga sale 2018, o tai yra dalis ‘Harley Davidson’ 4,1 milijardo dolerių motociklų pardavimų, vis dar kelia nerimą,balenciaga triple s kedai moterims, nes ‘Milwaukeebased’ motociklų gamintojas pastebėjo,oranžinės ir pilkosios balenciaga sportbačiai, kad šis skaičius sumažėjo 5,9%.

Ypač nerimą kelia ‘Polaris’ eiga. Jie ‘puola’ Harley Davidson ‘duoną ir sviestą, jų turistiniai modeliai sudaro 43 proc. Visos bendrovės dviračių siuntų. Indijos Springfildas yra’ Polaris ‘atsakymas į Harley Davidson’ Road King ‘, o kartu ir’ Pergalės ‘ ‘Slingshot’ prekės ženklai, kuriuos bendrovė ištisus metus matė paklausos perteklių. Paklausos augimas buvo toks stiprus,asics batai kaune, kad ‘Polaris’ pranešė,balenciaga žemas viršų pilka, kad vienintelis neigiamas poveikis, su kuria susidūrė bendrovė, buvo ‘suvaržytas produktų prieinamumas per pirmuosius tris 2015 m. Ketvirčius mūsų Spirit Lake ‘,balenciaga klasikinis pirmiausia, Ajovos gamykla’.

‘Polaris Industries’ institucinė parama pastarosiomis dienomis skubėjo daugeliu kompanijų, tokių kaip Westfield Capital Management Co,balenciaga žemas juodas, ‘Nicholas Co’,mėlyni balenciaga batai, o ‘Morningstar Investment’ padidino savo akcijų paketus. ‘BlackRock’ konsultantai praėjusį ketvirtį padidino savo poziciją ‘Polaris’ daugiau nei 120%. Visa tai nepaisant to, kad bendrovė patiria pajamų ir pelno nuostolius 2015 m. Fiskaliniam laikotarpiui.

‘HOG’ tikrai pasidarė storu

Taigi ne paslaptis, kad 2016 m. JAV ekonomikai yra labai neaiškūs metai,prada candy kvepalai, nepaisant to, kad ekonomika atsigavo po 2008 m. Krizės. Tačiau aš nematau, kaip ‘HarleyDavidson’ naudoja šį susigrąžinimą, kaip teigia. Jų reikalavimas patirti didėjančius poreikius, atrodo, yra nepagrįstas, nes per pastaruosius dvejus metus jų motociklų vieneto pardavimo plokštumoje buvo daug. Tiesą sakant,parduotuvė balenciaga maišeliai, 2015 m. Fiskalinis planas sumažino ‘HarleyDavidson’ motociklų pardavimus. Dėl to, kad ateinančiais mėnesiais padidės ekonominis neapibrėžtumas, daug sunkiau priimti bendrovės nurodymus dėl 1% 3% padidėjimo per metus.

Ką manau, artimiausiais mėnesiais HarleyDavidson yra kova. Jų drąsus strategija bandyti nukreipti naujus klientus daugiau nei jų pagrindiniai klientai yra rizika,balenciaga triple s kaina, nors klientų augimas siekė 6,5%, pralenkdamas pagrindinę bazę.

Bendrovės grynųjų pinigų srautų padėtis šiais metais sumažėjo iki 840 milijonų JAV dolerių nuo 914 milijonų JAV dolerių praėjusiais metais. Bendrovė padidino dividendus iki 0,31 USD už akciją, o dividendų pelnas siekė 2,96%. Nepaisant to, kad akcijų kursas padidėjo po naujausios pajamų išleidimo,moncler striukes vilnius, HOG sumažėjo 20% nuo to paties laiko praėjusiais metais.