drabuziai vaikams lazdynai kiek laiko planuojate

Truer žodžiai niekada nebuvo kalbėta. Ačiū, Dory.

Vaizdas per Polivorą

Čia yra dalykas: nesvarbu, kiek laiko planuojate, kaip išsamiai orientuokitės,balenciaga teniso bateliai, ar kaip kruopščiai bandysite tobulėti. Ypač tada, kai dalyvauja vestuvės. Mano nuomone, svarbi yra tai, kaip jūs susidorate su jais. Galite išsigąsti ir nerimauti, susitraukti ir apsidairyti, ar galite tiesiog eiti su juo. Arba, jūs galėtumėte būti kaip aš ir patekote į sceną. (Tai tikras, pasitikėk manimi.)

Per mėnesius (ir dabar, savaičių), vedantį iki vestuvių, ‘Foxy’ ir aš išgyvenome mūsų sąžiningą paskutinės minutės staigmenų ir netikėtų situacijų dalį, apie kurias niekada negalėjome susidoroti, tačiau kažkaip pasirodė ir rūpinosi apie. Taip pat visi tam tikri veiksmai. Kuris yra įspūdingas, nes aš būna didelis nerimas nerimo kamuoliukas, kai atsitinka tokios rūšies daiktai.

Didžiausias išbandymas dėl vėlai buvo susijęs su vaikininkais ir jų kostiumais. Buvo tikrai sunku laikyti mano atvėsti kartais, bet šiuo metu? Eh, fuck it. Tai bus baigta. Štai sandoris:

Padėtis A: sumažėjusi vestuvių šalis.

Kartą atgal, pasidaliniau, kaip aš atsikėliauu vieną nuotautę, ir turėjo dar vieną artimą draugą žengti į ją vietą, jei nori. Mes taip pat galėjome susidaryti panašią situaciją su vienu iš ‘Foxy’ groomsmen prieš keletą mėnesių.

Kad būtų galima išgirsti potencialiai labai seną istoriją, daugelis groomsmen susidūrė su problemomis, kurias jie užsisakė iš ‘Studio Suits’. Viena, jie gana daug pasakojo visiems, kad jie nebereikia padaryti apykaklės marškinėlių (aš turiu omeny ‘tikrai’?). Be to, vieno žmogaus kelnės buvo pernelyg griežtos, kitas vyrukas pernelyg trumpas,mens balenciaga arena pardavimas, o dar gerai, jis laukė labai daug laiko, kad galėtų išmėginti ir užsisakyti kostiumą. Foxy ir aš žinojau, kad šis konkretus vaikinas praėjo per keletą sunkių laikų, todėl mums buvo gerai su juo laukti tol, kol jis laiku užsisakė vestuves. Mes galų gale nusprendėme užsisakyti jį, kad būtume saugūs. Tačiau, kai mes galų gale gaudėme kamuolį,dior poison kvepalai, ‘Studio Suits’ neturėjo tinkamo audinio, kurio mums reikėjo. Iš tiesų, sakydamas, kad groomsman net nepatiko,miss dior cherie kvepalai, kad jis galėtų dalyvauti vestuvėse.

Ir taip, mes buvome žemyn groomsman. Viskas gerai, kad baigiasi gerai, nors paaiškėja,balenciaga vyriškos mados odos sportbačiai batai, kad jis viską gali paversti vestuvėmis, o ceremonijoje jis skaito, o ne vestuvių vakarėlyje. Foxy ir aš supratau,gucci flora gardenia kaina, tai būtų puikus būdas, kad jis vis dar dalyvautų, net jei ne taip, kaip visi iš pradžių planavome! (Be to, ne vienas, kad tikrai rūpi nelygių skaičių, vestuvių vakarėlyje, todėl viskas gerai kajuostėje.)

Situacija B: Neatitinkantys kostiumai.

Pirmiausia, jūs turite suprasti, kad aš rimtai miršta dėl šio išvaizdos vaikinai:

Vaizdas per širdies meilės vestuves | Kat. Fotografija

 

 

 

Vaizdas per žalią vestuvinę avalynę | Nuotrauka Ashley Rose fotografijoje

Ugh. Tik meilė. Nuo vestuvių planavimo dienos aš žinojau, kad norėjau, kad Foksis ir jo vyrai atrodytų taip pat kaip dapper. Foxy bus tamsiai pilkas kostiumas / liemenė a la antroji nuotrauka, ir vaikinai bus lengvesni pilka kaip ir pirmasis.

Dabar leiskite tęsti situaciją A ir tai, ko liko, kalbant apie drabužius: ne marškiniai, poros, kurios yra pernelyg trumpos, ir per trumpas liemenė.

Gerai.

Marškinių trūkumas buvo lengvas dalykas. Baltas marškinėliai yra baltas marškinėliai yra balti marškiniai. Mes tik pasakėme, kad vaikinai naudoja tą, kurią jau turi, arba raskite paprastą, apykaklę,balenciaga vyriški marškiniai 2018, ilgomis rankovėmis baltą marškinėlę ir ją nusipirk. Padaryta.

Kalbant apie garbanotį su storais kelnais: jis iš pradžių ketino tiesiog rasti porą pilkių kelnių, kurie atitiko originalių spalvų ir stiliaus spalvas. Pirmą kartą aš nesidžiaugiau apie tai, nes vienas vaikinas turėjo išeiti iš vestuvių, iš dalies dėl netinkamo kostiumo, bet ką jūs ketinate daryti? Taigi jis rasdavo porą, kuri gana glaudžiai suderinta, ir mes ketinome ją vadinti dienomis. Tačiau telefono pokalbis su MH Copper’u (kuris pagal savo draugę yra!) Mane patikino, kol vaikinai nešioti liemenes ir padengs originalių kelnių viršutinę pusę (nes, žinoma, jis negali jų mygtukų) ), jis vis tiek galėjo nešioti bent nuotraukas ir ceremoniją. Priimkite priėmimo laiką, bus įdėtos naujos pilkos spalvos kelnės.

Visi gerai ir gerai. Pastaraisiais keleriais mėnesiais aš stengiausi nesisukti apie netinkamą padėklų situaciją,gucci guilty vyrams kaina, nuosekliai sakydama,balenciaga tan, kad galiausiai išspręstume sprendimą. Ir mes padarėme! Na, vistiek ir už pants. Čia vis dar yra groomsman su per trumpu liemeniu.

Jam tikrai nėra vilties nustatyti liemenę (pagal dviejų skirtingų siuvėjų nuomonę), ir mes negalime užsisakyti naujo iš ‘Studio Suits’, nes joje nėra pakankamai laiko, ir jie negali Turi tinkamą audinį. Prieš savaitę mes pažvelgėme į tai, kad reikia viską sujungti.

Tai buvo sunku man imtis dėl kelių priežasčių. Pirma, jei mes numušę liemenes ir vienas groomsman dėvi skirtingus pants it s tipo kvailas ir asinine, kad mes jau praradome vestuvių dalyvio dėl netinkamo kostiumo galimybės. Antra, kaip minėjau anksčiau, aš esu apsėstas liemeniu išvaizda.

Tai.

Vaizdas per ‘Bride`s Cafe’ | Gladio Jemo nuotrauka

Ne sitas.

Vaizdas per Carmen Ash | Photo by Carmen Ash

Dabar yra visiškai kažkas pasakyta apie vestuves,balenciaga wiki, kai vaikinai vilki tik suknelę,adidas batai vyrams, marškinius ir kaklaraiščius. Tai puikus išvaizda, ir jie vaikinai šiose nuotraukose visiškai roko.

 

Nuotraukos Carmen Ash

Tai yra tik tai, ko aš tikėjausi didelę dieną. Aš taip pat jaučiuosi, kaip mergaitės bus tokios gražios ir apsiaustos savo suknelėmis,apyrankė balenciaga, kulnais, makiažu ir plaukais, o vaikinai tiesiog bus atsitiktiniai. Aš žinau, kad mes turime kasdienes vestuves, bet aš tikrai norėjau tokių liemenių.

Mūsų sprendimas? Praeitą savaitę nuėjome į Macy s ir nusipirkome visus naujus liemenes. Boomas. Padaryta.

Nors mums reikėjo tik keturių, mes užsisakėme šešis tik norėdami būti tikri, kad turėjome visus tinkamus dydžius visiems. Ne, ji nebus tokia pati pilka, kaip ‘Studio Suits’ kelnės, bet jie visi bus. Ne, jie neatitinka Foxy ‘liemenės’, bet tai gerai, nes jis yra jaunikis. Tai bus labai nesuderinta atitiktis, kuri yra tokia, kaip bus visos vestuvės. Taigi tai veikia. Ir už liemenę 23 Lt? Groomsmen galės tai laikyti dar nedidele dovana ir nereikės nerimauti dėl daugiau pinigų. Huzzah už (ekonomiškai naudingus) sprendimus!

Mes supratau, kad mes dar turėsime, kad vyrukai vestuvėms atiduotų savo originalius liemenes, ir kad jie atliktų šiek tiek mados šou naktį. Tikimės, kad naujos liemenėlės dirbs, bet niekada nežinote,balenciaga milžinas sidabro apyrankė juoda, tikrai turėsite galimybių!

Situacija C: ryšiai.

 

Tai vienas skamba garsiai, bet aš tikrai šiek tiek nervina apie tai. Žiūrėk,balenciaga darbo krepšio kaina, aš užsisakiau vaikiną per Dessy, kuri yra ta pati kompanija, kuri daro mergaičių suknelės. Viskas turėtų būti spalvos oazė, kuri kompiuteryje atrodo graži, turkio spalva.

Vaizdas sukurtas per Dessy Styleboard

Tačiau realiame gyvenime tai daugiau žalsvos spalvos. Ką aš negaliu net parodyti jums, nes jis daugiau fotografuoja į turkio pusę.

Kol ryšių spalva atitiks mergaičių suknelių spalvą (kurią dar nematau), mes būsime geri. Turbūt turėčiau paprašyti vieno iš mano mergaičių parodyti man savo suknelę, kad galėčiau palyginti, bet aš jaučiuosi siaubingai tingus ir gana fuck it-ish apie visą dalyką. Aš tiesiog labai įdomu, kaip skirtingos spalvos atrodo realiame gyvenime, nei nuotraukos. Tai tikrai bus įdomu, bet tol, kol mes būsime tos pačios spalvos šeimoje, mes būsime nustatyti. Aš tikiuosi.

Taigi manau, kad tai viskas,gucci envy kaina, kas susiję su drabužiais ‘Mens’. Tai bus karštas netvarka ar labai žvilgsnis, kaip visa tai nesuderinta medžiaga tiesiog magiškai eina kartu. ‘Let’s hope it’s the latter.

Ar keletą savaičių prieš vestuves atsiras netikėtų dalykų? Kaip jūs su jais susidūrėte?

* visos kreditinės nuotraukos, naudojamos su fotografų leidimu

 Ankstesni penki penktadieniai … Aš mumoje! Miss O Padaro bele NEXT POSTLife amžinai Susijusios žinutės Taisyklės įdarbinimo (nuotraukos) 07/13/17 @ 5:00 am Kaip nuspręsti, ar pakviesti vaikus Tavo Wedding03 / 27/17 @ 5: 00 am Laikydami meilę per vestuvių planavimą08 / 01/17 @ 4:33 pm Patarimai alternatyva Father08 / 09/17 @ 5: 29 pm